VÝUKA JAZYKŮ V PLZNI – ANGLIČTINA, NĚMČINA A DALŠÍ

Trápí Vás učení cizích jazyků? My Vám jazyk rozmotáme! Nedělá nám problém výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny nebo češtiny pro cizince.

Napište, který jazyk se chcete naučit a zda preferujete výuku individuální či skupinovou.
Nalezneme pro Vás to správné řešení.


Začátek výuky, čas a frekvenci si volíte dle Vašich potřeb.

Nabízíme individuální i skupinové kurzy.

Výuka probíhá v naší učebně v centru města, případně u Vás doma.

Kurzy

Francouzština k maturitě

Termín:
Délka kurzu: 12x1,5 hod.
Cena: 1999,- Kč
Poznámka:

Milujete francouzštinu a chcete z ní i maturovat? My Vám s přípravou pomůžeme! Didakťák, písemný test ani ústní zkoušení pro Vás nebude problém. Pojďte se na maturitu připravit s námi.

Mám zájem

Angličtina k maturitě

Termín:
Délka kurzu: 12x1,5 hod.
Cena: 1999,- Kč
Poznámka:

Bojíte se maturity z angličtiny? Tento kurz Vás důkladně připraví na písemnou i ústní část maturitní zkoušky z anglického jazyka. Seznámíte se se všemi druhy úkolů a strategiemi, jak je úspěšně zvládnout.

Mám zájem

Úterní konverzace v angličtině

Termín:

Hodiny budou probíhat formou konverzace a rad jak se správně angličtinu učit. Tento kurz je zaměřen pro lidi, co se opravdu angličtinu chtějí naučit. Protrénujeme běžné i nestandardní situace které se Vám mohou přihodit ať už při cestováni, práci nebo i v běžném životě. Lektorem Vám bude Slávek Král. Slávek žil 5 let v zahraničí a to převážně na Novém Zélandu a v Austrálii, 2x objel svět stopem a například se naučil mluvit španělsky za pouhé 3 měsíce. Ze svých zkušeností dokáže skvěle poradit jak se nový jazyk učit aby Vás to bavilo. Kurzy budou vždy v úterý ráno odpoledne a večer a to pro začátečníky i pokročilé, přesný čas stanovíme podle Vašich potřeb a přání.

Mám zájem

Španělština pro začátečníky

Termín:
Délka kurzu: 16x1,5 hod.
Cena: 3200,- Kč
Poznámka:

Hola! ¿ Hablas Español? Že ještě nemluvíte? Nevadí! Pojďte s námi odhalovat krásy španělského jazyka, však je to jeden z nejrozšířenějších románských jazyků. Studiem Vás bude provázet Mgr. Veronika Šrámková, která si španělštinu zamilovala při svých studiích v Latinské Americe a už se moc těší až vás seznámí nejen s jazykem jako takovým, ale i s kulturou španělsky mluvících zemí.

Mám zájem
 

Rezervujte si nezávazně naše doučování

Po odeslání formuláře vás budeme kontaktovat.