O VÝUCE

Objednávky

Objednání kurzu či doučování je velice jednoduché, stačí vyplnit objednávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat. Lektor Vám bude přiřazen do 7 dnů od provedení objednávky.

Garance spokojenosti

Každému vyhovuje jiný přístup a styl výuky. Z tohoto důvodu nabízíme klientům vždy jednu zkušební lekci. Pokud s lekcí nebudete spokojeni, lekce je zdarma. A my Vám zajistíme jiného lektora nebo Vám vrátíme 100% zaplaceného kurzovného.

Místo výuky

Na místě výuky se domlouváte s Vaším lektorem. K dispozici je Vám naše učebna v centru města. Pokud se však rádi učíte v soukromí Vašeho domova, lektor dojede přímo za Vámi. Případně se můžete domluvit na úplně jiném místě.

Změna termínu lekce

Pokud jste se rozhodli pro výuku s námi, ale vlezlo Vám něco do sjednaného termínu, nebojte! Omluvíte-li se nejdéle 24 hod předem, lekce Vám nepropadá a přesouvá se na jiný domluvený termín. V jiném případě je lekce považovaná jako odučená.

Cena

Cena od 250 Kč na hod (cena se odvíjí podle vyučovaného předmětu, požadavků klienta). Nejsme plátci DPH, uvedené ceny jsou konečné. Minimální počet objednaných lekcí je 5, neboť věříme, že pokud se potřebujete něco naučit, je třeba se tomu věnovat déle než jednu hodinu. Každému klientovi sestavujeme individuální nabídku s doporučením o délce lekce a počtem hodin.