O SPOLEČNOSTI Eduon

„Doufám, že budu studentem až do konce života.“

- Anton Pavlovič Čechov.

„Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu 20 nebo 80. Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý. Je nejlepší v životě zůstat mladý.“

- Henry Ford


Společnost Eduon by byla řešením pro oba slavné pány. A je tu i pro Vás! Ať už chcete pomoci se školní přípravou a být tak lepšími a úspěšnějšími studenty. I pro Vás pokud se chcete vzdělávat a učit se novým věcem celý život.

Jsme dynamická firma, která chce zbořit mýtus, že učení je mučení. Z hloubi duše věříme, že nemusí. Naopak! Sami jsme se učili na vysokých školách v ČR i v zahraničí, jak ostatní systematicky vzdělávat a přitom je nemučit. Dlouhodobě jsme studovali metody, jak znalosti účinně, bezbolestně a zábavně předat našim studentům.

V našem týmu jsou zkušení učitelé s praktickými zkušenostmi, kteří vědí, jak vám učení zpříjemnit. Místo, čas i frekvenci výuky si zvolíte sami, tak aby Vám to co nejlépe vyhovovalo a bylo to pro Vás příjemné. My budeme Vašimi průvodci na cestě ke vzdělání. Budeme Vás směřovat, povzbuzovat, hlídat i motivovat.

Slibujeme Vám, ze Eduon Vám nikdy nebude autoritativním pedagogem, z kterého jde strach.

Eduon bude vždy Vaším partnerem a pevně věříme, že až se lépe poznáme, i Vaším přítelem.

Uděláme pro Váš osobní rozvoj vše, co dokážeme. Budeme s Vámi slavit Vaše velké úspěchy. Budeme stát při Vás i v době, kdy se na úspěchy budete připravovat a společně s Vámi se těšit z každého Vašeho drobného krůčku kupředu. Mrkněte nahoru, co řekl Henry Ford - život je cesta, která se tvoří z mnoha kroků. Kdo se zastaví, dá mu to pěknou práci se znovu vydat na cestu. To asi známe všichni. Udělejte svůj další krok právě teď a s námi!

Těsíme se na Vás. Tedy vlastně, už se Vás nemůžeme dočkat.


Za Eduon a celý tým
Bára Procházková
zakladatelka společnosti